Úvod » Informace

Dohokejná - Svákov u Soběslavi 29. 5. - 31. 5. 2020

publikováno 13.05.2020

Informace k dohokejné:

Akce se bude na stejném místě jako loni. Rozdíl oproti loňsku je ten, že letos máme pronajatý celý areál za celkovou částku 10.000 Kč, která bude hrazena ze společných peněz. Výbírat se tak budou peníze na jídlo, které se vyberou na místě. Společná jídla budou v pátek večer, kdy si opečeme buřty, sobotu k obědu uděláme guláš a odpoledne se bude péct kýta. Snídaně, svačiny budou ve vlastní režii. Zase by bylo fajn napéct nějaké slané a sladké buchty. Pitný režim pro děti (šťávy,vody) bude zařízený. Alkoholické nápoje si každý vezme svoje. Pivo bude! Koupím sud, na který si vybereme zvlášť peníze. Vláďa plánuje zase jet v pátek na kolech hromadně, čas a místo srazu dodáme.

Dále bych prosil, jestli má někdo dřevo vhodné ke grilovaní, jestli by mohl něco přivést. Samozřejmě budeme finančně kompenzovat.

Občas budu potřebovat s něčím pomoct, budu si psát různě na whats up, jelikož tam sám všechno neodtahám.

Důležité nakonec: do konce tohoto týdne, tj. do 17. 5. mi pište, kolik vás pojede nebo jestli vůbec nepojedete. Potřebuji znát přibližný počet účastníků kvůli jídlu! Pište mi buď SMS nebo Whats up.

Díky

Tomáš